
влевовправо
Сталевий Радіатор 22 500х1400 Koer Бічне Під'єднання
- Готово до відправки
5 742 ₴
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталевий радіатор Koer 22 500x1400 являє собою двоконтурний радіатор із двома рядами конвективних труб. Його розміри становлять 500 мм заввишки та 1400 мм по довжині. Цей радіатор призначений для використання в системах опалення як у приватних будинках, так і в офісах та інших приміщеннях. Він виготовлений зі сталі, що забезпечує якісне тепловіддання й довговічність.
Моделі радіаторів Koer зазвичай мають стійкі до корозії та мають гарні теплотехнічні характеристики. Цей радіатор підходить для під'єднання до централізованих і автономних систем опалення.
Радіатор 22х500х1000.S Koer підходить для встановлення в середніх приміщеннях, забезпечуючи якісне тепловіддання. Важливо враховувати, що розмір і потужність радіатора мають відповідати потребам вашого приміщення, щоб ефективно опалювати його.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 34.38 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Випробувальний тиск | 20 бар |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм води в радіаторі | 7.56 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 2702 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.25 мм |
| Ширина | 1400 мм |
- Ціна: 5 742 ₴







