
влевовправо
Сталевий Радіатор 22 500х1300 Koer Бічне Під'єднання
- Готово до відправки
5 398 ₴
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталеві панельні радіатори підходять для застосування як в індивідуальних, так і в центральних однотрубних і двотрубних системах опалення закритого типу. Як теплоносія можуть використовуватися вода та незамерзальні рідини з pH від 8 до 9.5 і робочим тиском до 10 атм. Вміст кисню не більш ніж 20 мкг/л, зважених речовин не більш ніж 5 мг/л, загальною жорсткістю не більш ніж 7 мг-екв/л і максимальною температурою 120 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 32.02 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Випробувальний тиск | 20 бар |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм води в радіаторі | 7.02 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 2509 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.25 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кронштейн | Так |
| Термоголовка | Ні |
- Ціна: 5 398 ₴







