
влевовправо
Сталевий Радіатор 22 500х1600 Koer Бічне Під'єднання
- Готово до відправки
6 516 ₴
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поверхні панельного радіатора Koer покриваються спеціальною білою емаллю з низьким вмістом органічних розчинників. Фарба наноситься на всю поверхню радіаторів, як із лицьової та тильної сторін. Тому готове покриття під час нагрівання до 100 градусів не виділяє шкідливих для здоров'я людини та тварин летких сполук і речовин.
Кожен радіатор Koer після виробництва проходить багатоступеневе оброблення поверхні хімічними реактивами та покриттями. Фарбування проходить у три етапи, з подальшим запіканням емалі в спеціальній камері, така технологія надовго збереже привабливий зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 39.09 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Випробувальний тиск | 20 бар |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм води в радіаторі | 8.64 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 3088 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.25 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кронштейн | Так |
| Термоголовка | Ні |
- Ціна: 6 516 ₴







