
влевовправо
Сталевий Радіатор 22 300х2000 Koer Нижнє Під'єднання
- Готово до відправки
7 460 ₴
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор Koer 22 300х2000 — це потужний сталевий опалювальний прилад, призначений для обігрівання великих приміщень. Він обладнаний двома панелями та двома рядами конвективних пластин, що забезпечує гарне тепловіддання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 29.66 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Випробувальний тиск | 20 бар |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм води в радіаторі | 7.02 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Теплова потужність | 2552 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.25 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кронштейн | Так |
| Термоголовка | Ні |
- Ціна: 7 460 ₴







