Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталевий радіатор EuroProduct 22 600x500 з бічним під'єднанням — це опалювальний пристрій із двоконтурною конструкцією, виготовлений зі сталі та призначений для встановлення в системах опалення з бічним під'єднанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EUROPRODUCT |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 13.41 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Випробувальний тиск | 20 бар |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 1105 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.2 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кронштейн | Так |
| Термоголовка | Ні |
- Ціна: 1 740 ₴




