
влевовправо
Труба для Теплої Підлоги З Кисневим Бар'єром Koer PEX-B 16x2
- Готово до відправки
- Код: KR2853
22 ₴/пог.м
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труба для теплої підлоги Koer PEX-B 16x2 Купуючи трубу в інтернет-магазині «SteelTherm», Ви завжди можете бути впевнені, що отримаєте трубу оригінальної якості за найнижчими цінами від виробника, і у Вашому домі завжди буде тепло та затишно на довгі роки. Типи поліетиленових труб для теплої підлоги PE-RT – труба виробляється методом екструзії (найдешевший спосіб виробництва). Зшивання молекул поліетилену становить 50 відсотків. PE-Xc – виробництво труби з використанням радіаційного опромінення (труба допускається до використання лише в технологічних приміщеннях), зшивання поліетилену – 60 відсотків. PE-Xb – високотемпературний метод зшивання. Зшивання поліетилену відбувається при 200°C, зшивання поліетилену – 60 відсотків. PE-Xa – найдорожчий метод, кислотне зшивання. Зшивання відбувається шляхом оброблення зерен поліетилену хімічними речовинами, після чого він ще «дозріває». Зшивання поліетилену – 80 відсотків. Основні складові вартості труби – це метод виробництва та сировина. Чим дешевша труба, тим дешевше обійшлося її виробництво та сировина. Різниця дешевої та дорогої труби буде помітна в довгостроковій експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Марка поліетилену | ПЕ 100 |
| Вид зшитого поліетилену | Силановий (PE-Xb) |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для систем кондиціонування, Для теплої підлоги, Для питної води, Для транспортування стислого повітря, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Армована труба | Поліетиленом |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 95 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Руйнівний тиск | 25 бар |
| Спосіб з'єднання | Розтрубне |
| Колір | Рожевий |
| Гарантійний термін | 10 років |
- Ціна: 22 ₴/пог.м





