
влевовправо
Ножиці Механічні EuroProduct Для PPR Труб 63mm
- Готово до відправки
- Код: EP6114
757 ₴
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці Механічні EuroProduct Для PPR Труб 63mm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EUROPRODUCT |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна товщина стінки труби | 11 мм |
| Максимальний діаметр труби | 65 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 12 мм |
| Застосування труборіза для різання: | металопластикових труб, пластикових труб |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Ножиці-труборіз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | EP.WС045 |
| Призначення | Для PPR труб |
| Країна бренда | Україна |
| Тип вироби | Труби та фітинги PPR |
| Торгова марка | EUROPRODUCT |
- Ціна: 757 ₴




