
влевовправо
Труборіз Роликовий Europroduct Ручний для PPR Труб 63 mm
- Готово до відправки
- Код: EP6112
557 ₴
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труборіз роликовий Europroduct EP.WС043R ручний для PPR труб 63 mm (EP6112)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EUROPRODUCT |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр труби | 65 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 14 мм |
| Застосування труборіза для різання: | металопластикових труб, пластикових труб |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Роликовий труборіз |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Запасний ролик |
| Мoдель | EP.WС043R |
| Матеріал корпусу | Дюраль |
| Призначення | Для порізування PPR труб діаметром 14 — 65 мм |
| Країна бренда | Україна |
| Тип вироби | Труби та фітинги PPR |
| Торгова марка | EUROPRODUCT |
- Ціна: 557 ₴



