
Насос підвищення тиску TAIFU GRS 12/9-Z
- В наявності
- Код: TF0049
1 801 ₴
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Загальні
Торгова марка
TAIFU
Тип виробу
Насос підвищення тиску
Технічні характеристики
Потужність (Вт)
120
Продуктивність (м3/год)
2
Матеріал виробу
Алюміній, чавун
Продуктивність (л/хв)
33,00
Максимальний напір (м)
9
Напруга мережі (V)
220-230
Частота струму (Гц)
50
Матеріал робочого колеса
ППО
Матеріал обмотки статора
Мідь
Матеріал вала двигуна
Кераміка
Режим роботи
S1, тривалий
Тип ротора
Мокрий
Клас зхисту корпусів електронного обладнання
IP44
Розміри
Діаметр підключення (дюйм)
3/4
Монтажна довжина (мм)
160
Додаткові
Гарантійний період (міс)
36
Особливості
Підвищення тиску
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Taifu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Вид насоса | Для підвищення тиску води |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Плавний пуск двигуна | Так |
- Ціна: 1 801 ₴

