Топ продаж

влевовправо
Радіатор Алюмінієвий KOER EXTREME 500x100 (Чехія)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RAD262
441 ₴/секція
Показати оптові ціни+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ 10 СЕКЦІЙ
Радіатор алюмінієвий Koer Extreme 500x100 призначений для опалення приміщень у системах опалення. Розміри радіатора: висота — 585 мм, ширина — 80 мм, глибина — 96 мм.
Технічні характеристики:
-
Міжосьова відстань: 500 мм
-
Вага: близько 1,25 кг
-
Об’єм води: 0,43 л
-
Теплова віддача при ΔТ=70°C: 240 Вт
-
Теплова віддача при ΔТ=50°C: 130 Вт
-
Максимальний робочий тиск: 16 бар
-
Максимальний тиск: 30 бар
Конструкція радіатора передбачає вертикальні канали для циркуляції теплоносія. Матеріал корпусу — алюміній.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Теплова потужність | 240 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Випробувальний тиск | 24 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Тип радіатора | 1 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.43 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.32 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 565 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 2 мм |
| Підключення теплоносія | 1" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Ні |
| Кран Маєвського | Ні |
| Заглушка | Ні |
| Термоголовка | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кран Мавського | Ні |
| Термоголівка | Ні |
- Ціна: 441 ₴/секція




