Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталеві радіатори Koer 33 Клас H 500 являють собою панельні опалювальні прилади, які складаються з трьох нагрівальних панелей і трьох конвекційних ребрах. Така конструкція сприяє швидкому та рівномірному розподілу тепла по всьому приміщенню.
Ці радіатори виготовлені з якісної сталі, яка добре проводить тепло. Панелі, за якими циркулює теплоносій, передають теплову енергію, а конвекційні ребра, розташовані між ними, підсилюють рух теплого повітря. Це дає змогу досягти комфортної температури в кімнаті за короткий час. Радіатори Koer 33 Клас H 500 мають гладку поверхню, що полегшує догляд за ними.
Ці радіатори можна встановлювати як в автономних, так і в централізованих системах опалення. Вони підходять для житлових і офісних приміщень. Завдяки своїй конструкції та зовнішньому вигляду, вони легко вписуються в будь-який інтер'єр. Під час встановлення важливо дотримуватися рекомендацій виробника та правильно підібрати розмір радіатора для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 63.05 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Випробувальний тиск | 20 бар |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм води в радіаторі | 12.15 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 4160 Вт |
| Тип радіатора | 33 |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.25 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кронштейн | Так |
| Термоголовка | Ні |
- Ціна: 11 049 ₴








