Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталеві радіатори Koer 22 Клас H 500 з бічним підключенням є панельні опалювальні прилади, які складаються з двох нагрівальних панелей і двох конвекційних ребра. Така конструкція сприяє швидкому та рівномірному розподілу тепла по всьому приміщенню.
Ці радіатори виготовлені із сталі, яка добре проводить тепло. Панелі, якими циркулює теплоносій, передають теплову енергію, а конвекційні ребер, розташовані між ними, посилюють рух теплого повітря. Це дозволяє досягти комфортної температури у кімнаті за короткий час. Радіатори Koer 22 Клас H 500 мають гладку поверхню, що полегшує їх догляд.
Дані радіатори можна встановлювати як в автономних, так і централізованих системах опалення. Вони підходять для житлових та офісних приміщень. Завдяки своїй конструкції та зовнішньому вигляду, вони легко вписуються у будь-який інтер'єр. Бокове підключення дозволяє зручно встановлювати їх у системах, де труби підведені збоку. При монтажі важливо дотримуватися рекомендацій виробника і правильно підібрати розмір радіатора для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 25.06 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Випробувальний тиск | 20 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм води в радіаторі | 5.4 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 1930 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.25 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Ні |
| Кран Маєвського | Так |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кронштейн | Так |
| Термоголовка | Ні |
- Ціна: 4 293 ₴








