Водонагрівач MIXXUS EWH-0510 SMALL OVER об’ємом 10 літрів оснащений нагрівальним елементом потужністю 1,5 кВт, розташованим безпосередньо у воді. Конструкція з мокрим ТЕНом забезпечує прямий контакт нагрівального елемента з рідиною, що сприяє рівномірному та швидкому нагріванню. Корпус виконаний із металу з захисним покриттям, стійким до впливу вологи та корозії. Пристрій оснащений термостатом для підтримання заданої температури та системою захисту від перегріву. Прилад призначений для настінного монтажу у вертикальному положенні, що спрощує установку та дозволяє економити простір. Електроживлення здійснюється від мережі 220 В. Водонагрівач застосовується для забезпечення гарячою водою невеликих побутових приміщень, квартир та офісів.
Умови безкоштовної доставки здійснюються при повній оплаті товару на розрахунковий рахунок ФОП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Внутрішнє покриття бака | Сапфірова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Вага | 7.9 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 1 бар |
| Максимальний тиск води | 10 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик іонізації | Ні |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Глибина | 268 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм (л) | 10,00 |
| Комплектація | Пасивний запобіжний клапан, аксесуари для настінного кріплення, зливний шланг ПЗК, пластиковий з'єднувач, гарантійний талон, інструкція з експлуатації |
| Вага надящ. | 7,900 |
| Ед. в упак. | 1 |
| Торгова марка | MIXXUS |
| Країна бренда | Германия |
| Тип вироби | Накопичувальні водонагрівачі |
| Гарантійний термін (міс) | 60 |
| Тип монтажа | Настінний |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Частота струму (Гц) | 50 |
| Напруга мережі (V) | 220 |
| Встановлення | Вертикальна |
| Індикатор температури | Да |
| Матеріал нагрівального елемента (ТЕНа) | Мідь |
| Діапазон регулювання температури (°C) | 30-75 |
| Спосіб керування | Автоматичний |
| Номінальний тиск (PN), МПа | 0,75 |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий (мокрий) |
- Ціна: 4 533 ₴







