
Труба Металопластикова Roho PEX-b/AL/PEX-b 16x2.0
- Готово до відправки
- Код: RO1019
57 ₴/пог.м
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труба Металопластикова Roho R072-1620 PEX-b/AL/PEX-b 16x2.0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roho |
| Країна виробник | Італія |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для систем кондиціонування, Для газопостачання, Для питної води, Для систем зрошення, Для транспортування стислого повітря, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 95 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Руйнівний тиск | 20 бар |
| Довжина бухти | 200 м |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для водопостачання й опалення |
| Торгова марка | ROHO |
| Країна бренда | Італія |
| Максимальна температура робочої рідини (°C) | 95 |
| Гарантійний термін (міс) | 120 |
| Робочий тиск (бар) | 10 |
| Матеріал | Металопластик |
| Діаметр умовного проходження, мм | 12,00 |
| Товщина стінки (мм) | 2,00 |
| Зовнішній діаметр труби (мм) | 16 |
| Довжина труби (м) | 200 |
| Товщина шару металу | 1 мм |
- Ціна: 57 ₴/пог.м

