
влевовправо
Труба для Теплої Підлоги З Кисневим Бар'єром Koer PEX-B EVOH 16x2
- Готово до відправки
- Код: KR2852
30 ₴/пог.м
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труба для теплої підлоги Koer PE-Xb PE-Xa Red, Pink, Silver, White, Blue.
Тепла підлога – сучасне рішення для кожного дому, за допомогою якого Ви завжди почуватиметеся вдома як у відпустці на пляжі. Саме для цієї мети ідеально підійде труба для теплої підлоги Koer чеського виробника.
Вона виготовлена зі зшитого поліетилену та має ідеальне співвідношення ціни та якості. Завдяки тому, що труба має досить еластичну форму, це дозволить Вам робити крок укладання максимально зручним.
А 5-етапна виробнича лінія методом зшивання органічними пероксидами робить цю трубу стійкою до високих температур, а також до зовнішніх впливів.
Купуючи трубу в інтернет-магазині «SteelTherm», Ви завжди можете бути впевнені, що отримаєте трубу оригінальної якості за найнижчими цінами від виробника, і у Вашому домі завжди буде тепло та затишно на довгі роки.
Типи поліетиленових труб для теплої підлоги
PE-RT – труба виробляється методом екструзії (найдешевший спосіб виробництва). Зшивання молекул поліетилену становить 50 відсотків.
PE-Xc – виробництво труби з використанням радіаційного опромінення (труба допускається до використання лише в технологічних приміщеннях), зшивання поліетилену – 60 відсотків.
PE-Xb – високотемпературний метод зшивання. Зшивання поліетилену відбувається при 200°C, зшивання поліетилену – 60 відсотків.
PE-Xa – найдорожчий метод, кислотне зшивання. Зшивання відбувається шляхом оброблення зерен поліетилену хімічними речовинами, після чого він ще «дозріває». Зшивання поліетилену – 80 відсотків.
Основні складові вартості труби – це метод виробництва та сировина. Чим дешевша труба, тим дешевше обійшлося її виробництво та сировина. Різниця дешевої та дорогої труби буде помітна в довгостроковій експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид зшитого поліетилену | Силановий (PE-Xb) |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Довжина бухти | 400 м |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 95 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Марка поліетилену | ПЕ 100 |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Область застосування труби | Для систем зрошення, Для гарячого водопостачання, Для холодного водопостачання, Для питної води, Для систем кондиціонування, Для транспортування стислого повітря, Для теплої підлоги, Для систем опалення |
| Руйнівний тиск | 20 бар |
| Перетин труби | Кругле |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Колір | Рожевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр труби (мм) | 16 |
| Діаметр умовного проходження, мм | 12,00 |
| Довжина труби (м) | 400 |
| Максимальна температура робочої рідини (°C) | 70 |
| Призначення | Для теплої підлоги |
| Робочий тиск (бар) | 10 |
| Країна бренда | Чехия |
| Товщина стінки (мм) | 2,00 |
| Торгова марка | KOER |
- Ціна: 30 ₴/пог.м





