
влевовправо
Труба для Теплої Підлоги Ferolli PEX-A 20x2
- Готово до відправки
30 ₴/пог.м
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труба для теплої підлоги Ferolli PE-Xb PE-Xa
Тепла підлога – сучасне рішення для кожного дому, за допомогою якого Ви завжди почуватиметеся вдома як у відпустці на пляжі. Саме для цієї мети ідеально підійде труба для теплої підлоги Koer чеського виробника.
Вона виготовлена зі зшитого поліетилену та має ідеальне співвідношення ціни та якості. Завдяки тому, що труба має досить еластичну форму, це дозволить Вам робити крок укладання максимально зручним.
А 5-етапна виробнича лінія методом зшивання органічними пероксидами робить цю трубу стійкою до високих температур, а також до зовнішніх впливів.
Купуючи трубу в інтернет-магазині «SteelTherm», Ви завжди можете бути впевнені, що отримаєте трубу оригінальної якості за найнижчими цінами від виробника, і у Вашому домі завжди буде тепло та затишно на довгі роки.
Типи поліетиленових труб для теплої підлоги
PE-RT – труба виробляється методом екструзії (найдешевший спосіб виробництва). Зшивання молекул поліетилену становить 50 відсотків.
PE-Xc – виробництво труби з використанням радіаційного опромінення (труба допускається до використання лише в технологічних приміщеннях), зшивання поліетилену – 60 відсотків.
PE-Xb – високотемпературний метод зшивання. Зшивання поліетилену відбувається при 200°C, зшивання поліетилену – 60 відсотків.
PE-Xa – найдорожчий метод, кислотне зшивання. Зшивання відбувається шляхом оброблення зерен поліетилену хімічними речовинами, після чого він ще «дозріває». Зшивання поліетилену – 80 відсотків.
Основні складові вартості труби – це метод виробництва та сировина. Чим дешевша труба, тим дешевше обійшлося її виробництво та сировина. Різниця дешевої та дорогої труби буде помітна в довгостроковій експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferroli |
| Країна виробник | Італія |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Марка поліетилену | ПЕ 100 |
| Вид зшитого поліетилену | Пероксидний (PE-Xa) |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для систем кондиціонування, Для теплої підлоги, Для питної води, Для систем зрошення, Для транспортування стислого повітря, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Армована труба | Поліетиленом |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 95 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск | 15 бар |
| Руйнівний тиск | 20 бар |
| Довжина бухти | 200 м |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для теплої підлоги |
| Об'єм ящ. | 0,122 |
| Вага надящ. | 30,000 |
| Ед. в упак. | 200 |
| Торгова марка | Ferolli |
| Країна бренда | Італія |
| Особливості | гнучка |
| Робочий тиск (бар) | 10 |
| Діаметр умовного проходження, мм | 16,00 |
| Товщина стінки (мм) | 2,00 |
| Зовнішній діаметр труби (мм) | 20 |
| Довжина труби (м) | 200 |
- Ціна: 30 ₴/пог.м



