Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач MIXXUS EWH-04080 FLAT DRY об’ємом 80 літрів оснащений сухим нагрівальним елементом, розташованим окремо від води. Така конструкція забезпечує безпечну експлуатацію та полегшує технічне обслуговування. Корпус пристрою виготовлений із матеріалів, стійких до впливу вологи та хімічних сполук. Вбудований термостат підтримує задану температуру, а система захисту запобігає перегріву. Пристрій розрахований на використання у житлових і комерційних приміщеннях, забезпечує стабільний нагрів води при потужності 2 кВт та напрузі 220 В. Модель підходить для систем гарячого водопостачання з помірним споживанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Проточно-накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Внутрішнє покриття бака | Сапфірова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | ліворуч і праворуч |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 1 бар |
| Максимальний тиск води | 10 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик іонізації | Ні |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 885 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм (л) | 80,00 |
| Комплектація | Пристрій для скидання тиску, розпірний болт, зливний шланг ПЗК, пластиковий з'єднувач, гарантійний талон, інструкція з експлуатації |
| Об'єм ящ. | 0,192 |
| Ед. в упак. | 1 |
| Торгова марка | MIXXUS |
| Країна бренда | Германия |
| Тип вироби | Накопичувальні водонагрівачі |
| Гарантійний термін (міс) | 60 |
| Тип монтажа | Настінний |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Частота струму (Гц) | 50 |
| Напруга мережі (V) | 220 |
| Встановлення | Вертикальна |
| Індикатор температури | Да |
| Матеріал нагрівального елемента (ТЕНа) | Мідь |
| Діапазон регулювання температури (°C) | 30-75 |
| Спосіб керування | Автоматичний |
| Номінальний тиск (PN), МПа | 0,75 |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Сухой |
- Ціна: 11 758 ₴






