
влевовправо
Ножиці Механічні для Труб PPR 75mm EuroProduct
- Готово до відправки
- Код: EP6115
1 131 ₴
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці Механічні для Труб PPR 75mm EuroProduct
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EUROPRODUCT |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна товщина стінки труби | 10 мм |
| Максимальний діаметр труби | 75 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 12 мм |
| Застосування труборіза для різання: | металопластикових труб, пластикових труб |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Ножиці-труборіз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для PPR труб |
| Країна бренда | Україна |
| Тип вироби | Труби та фітинги PPR |
| Торгова марка | EUROPRODUCT |
- Ціна: 1 131 ₴





