
влевовправо
Циркуляційний насос Lider LPA40-19-1000
- В наявності
- Код: 2085
7 917 ₴
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос Lider LPA40-19-1000 призначений для перекачування робочих рідин в системах опалення закритого і відкритого типу, системах кондиціонування повітря, в установках, які використовують енергію сонця, та інших системах зі стабільним або практично незмінним об'ємом робочої рідини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Вага | 16.9 кг |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 19 м |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал вала | Металокераміка |
| Матеріал робочого колеса | Полімер |
| Монтажна база | 250 мм |
| Обмотка двигуна | Мідна |
| Продуктивність, л/хв | 250 |
| Тип | Циркуляційні насоси |
- Ціна: 7 917 ₴




