
влевовправо
Насос для підвищення тиску Lider LPS15-90
- В наявності
- Код: 2086
1 740 ₴
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос Lider LPS15-90 використовується для підвищення тиску в системах водопостачання індивідуального типу у квартирах, приватних будинках, котеджах. Завдяки особливій конструкції насос LPS15-90 має низький рівень шуму, що дозволяє встановлювати його в будь-якому місці будинку чи квартири.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Вага | 16.9 кг |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 9 м |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 0.75 дюйм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Матеріал вала | Металокераміка |
| Матеріал робочого колеса | Полімер |
| Монтажна база | 160 мм |
| Обмотка двигуна | Мідна |
| Продуктивність, л/хв | 30 |
| Робоча рідина | Вода або інші подібні за густотою та хімічною активністю рідини, значення pH 6,5-9,5 |
| Тип | Насоси підвищення тиску |
- Ціна: 1 740 ₴



