
влевовправо
Насос для підвищення тиску Lider 15WB-14 з сухим ротором
- В наявності
- Код: 2088
1 914 ₴
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос Lider 15WB-14 з сухим ротором використовується для підвищення тиску в системах водопостачання індивідуального типу. Допускається перекачувати тільки чисту воду без хімічних та механічних домішок. Невеликі габарити, вага та конструктивне виконання з патрубками в лінію дозволяють виконувати монтаж насоса 15WB-14 безпосередньо на трубопроводі. Насоси серії 15WB працюють практично безшумно, тому їх можна встановлювати в будь-якому місці будинку чи квартири.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Вага | 3.5 кг |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальний напір | 14 м |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 0.75 дюйм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип ротора | Сухий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Монтажна база | 105 мм |
| Обмотка двигуна | Мідна |
| Продуктивність, л/хв | 25 |
| Тип | Насоси підвищення тиску |
- Ціна: 1 914 ₴




