
Циркуляційний насос Wilo STAR-RS 25/6 130
- В наявності
- Код: 1316-1
1 349 ₴
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос Wilo STAR-RS 25/6 130 поверхневого типу — це потрібний агрегат, який використовується в різних системах для перекачування рідини. Температура довкілля для стабільної роботи обладнання не має перевищувати 40 градусів. Насос 25-60 130 має мокрий ротор, виготовлений із міцних зносостійких матеріалів. Цей насос може встановлюватися як вертикально, так і горизонтально. Виріб призначений для перекачування чистої води. Працює від електродвигуна, який під'єднується до однофазної мережі. Виріб має три швидкості регулювання роботи, споживана потужність при них становить 46-70-93 Вт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Вага | 2.6 кг |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 6 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Циркуляційні насоси |
- Ціна: 1 349 ₴

