
Циркуляційний насос DAB 25/35/180 на мідній обмотці
- В наявності
- Код: 1313
1 349 ₴
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос DAB 25/35/180 мокрий ротор призначений для опалення.
Циркулятор нагріву мокрого ротора DAB 25/35/180 використовується для обігріву в промислових і побутових системах опалення і гарячого водопостачання, охолодження і кондиціонування повітря. Насос DAB легко встановити, оскільки вхід і вихід насоса знаходяться на одній осі. Ці циркуляційні насоси практично безшумні, на відміну від сухих роторних насосів. Допустимий вміст гліколю циркулюючої рідини становить 30%.
Циркуляційні насоси DAB 25/35/180 в системах опалення домогосподарств.
Конструктивні характеристики насоса DAB 25/35/180:
- виконання моноблочної роботи;
- Каст залізна гідравлічна частина;
- кузов моторний з штампованим алюмінієм;
- імплер з технополімера;
- корпус статора, герметичну фланцеву і оболонку захисту ротора з нержавіючої сталі;
- синтетичні гумові кільцеві ущільнення;
- керамічний опорний підшипник;
- корка зроблена з латуні.
Характеристики двигуна насоса DAB VA 25/35/180:
- обладнані вбудованим тепловим вимикачем;
- три обертові швидкості;
- у подвійних модифікаціях у загальному напірному трубопроводі є зворотна труба;
- вал двигуна виготовлений з нержавіючої сталі, обертається в графітових ковзаючих підшипниках, змащуються закачувною рідиною.
Технічні характеристики циркуляційних насосів DAB VA 25/35/180:
- робочий діапазон від 0.5 до 4 м³/год:
- тиск до 6.3 метрів;
- Температура відкачуваної рідини від -10° до +110°с;
- Кабельне введення PG 11;
- максимальний робочий тиск 10 бар;
- Ізоляційна категорія F;
- Ступінь захисту IP 44;
- Живлення 1х230 в, 50 Гц;
- міжосьова відстань 180 мм;
- з'єднання:
- стандартний 1 дюйм;
- спеціальні від 0.75 дюймів до 1.25 дюймів;
- 2.8 кг ваги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DAB |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 4 м |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Довжина мережевого шнура | 0.5 м |
| Якість води | Чиста |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Підвищення тиску | Немає |
| Споживана потужність | 90 кВт |
| Стан | Нове |
| Способ установки насоса | Поверхневий |
| Тип | Циркуляційні насоси |
- Ціна: 1 349 ₴

