
влевовправо
Циркуляційний насос енергозберігаючийGPS 25-4S/130 ALPHA
- В наявності
- Код: 2074
2 349 ₴
+380 (97) 509-74-75
Станіславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Удосконалений циркуляційний насос енергозберігаючий LPS25-4S/130 ALPHA з автоматичною електронною схемою керування пропонує істотну економію електроенергії та є прекрасним вибором для систем опалення та гарячого водопостачання. Досить встановити насос LPS25-4S/130 ALPHA в режим AUTO і він автоматично проаналізує систему опалення, знайде оптимальні параметри та продовжить регулювати свою роботу залежно від необхідних змін. Насос дає змогу вибирати нічний режим роботи зі зменшеною продуктивністю, а також змінювати параметри в ручному режимі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ALPHA |
| Вага | 2.58 кг |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 4 м |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.5 дюйм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал вала | Металокераміка |
| Матеріал робочого колеса | Полімер |
| Монтажна база | 180 мм |
| Потужність, Вт | 32/46/65 |
| Обмотка двигуна | Мідна |
| Продуктивність, л/хв | 30/41/46 |
| Робоча рідина | Нев'язка, хімічно неагресивна, без волокнистих включень і механічних домішок, значення pH 8,5-9,5 |
| Тип | Циркуляційні насоси |
- Ціна: 2 349 ₴


